Dystrybutor wody gazowanej Family Drink – sklep internetowy

Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z regularnego kupowania wody w plastikowych butelkach na rzecz rozwiązania sprzyjającemu nie tylko planecie, ale również stanowi portfela i zdrowiu. Domowy dystrybutor wody gazowanej Family Drink to kompaktowe urządzenie, które daje wiele korzyści pod tymi względami. Stały dostęp do czystej, smacznej wody, która odpowiada naszym preferencjom możliwy jest dzięki optymalnej pojemności zbiornika dystrybutora oraz możliwości indywidualnego dostosowania parametrów.

Dystrybutor wody gazowanej Family Drink
obrazek prezentujacy

Automat do wody gazowanej Family Drink – sklep.osmoza.pl

Dzięki niewielkim rozmiarom to wyjątkowe urządzenie zmieści się idealnie na przykład do szafki kuchennej, nie zajmując przestrzeni roboczej w kuchni. Automat daje nam możliwość ustawienia temperatury wody, a także stopnia jej nagazowania, co pozwala uzyskać trzy jej rodzaje – wodę filtrowaną w temperaturze pokojowej, filtrowaną chłodzoną oraz filtrowaną gazowaną. Urządzenie prezentuje się estetycznie, a idealnie wyprofilowany kran pozwala na wygodne nalanie napoju w każdym momencie.

Dystrybutor wody gazowanej Family Drink – specyfikacja

Co istotne, dystrybutor ten można z łatwością podłączyć do dowolnego zestawu, który filtruje wodę. Częstą praktyką jest łączenie go z systemem odwróconej osmozy. Urządzenie korzysta z wkładu filtrującego oraz naboju z gazem CO₂, które zapewniają krystalicznie czystą wodę. Pojemność pojemnika na poziomie 600 gramów oraz wymiary dystrybutora wynoszące 220 × 320 × 430 dają możliwość wygodnego stosowania urządzenia nawet w przypadku małego metrażu.

Automat do wody gazowanej (Family Drink) – cena

Cena automatu prezentuje się niezwykle korzystnie na tle innych, konkurencyjnych urządzeń. Biorąc pod uwagę korzyści płynące z zakupu i korzystania z dystrybutora, jego koszt po czasie zwraca się z nadwyżką. Wysokiej jakości materiały, precyzyjne wykonanie oraz nowoczesne technologie, które przyczyniły się do jego powstania gwarantują niezawodną pracę urządzenia przez wiele lat, co czyni jego zakup niezwykle korzystną inwestycją. Co więcej, cena w stosunku do jakości jest bardzo dobrze zbalansowana.

Najpierw kupiliśmy ten dystrybutor do firmy, jednak sprawdził się tak doskonale, że drugi mamy już w domu. Jakość wody jest niesamowita i rodzina widzi poprawę zdrowia. Chętniej również po nią sięga. Idealnie zmieścił się w naszym małym mieszkaniu.

Dorota

Wygodna i łatwa obsluga, czysta i smaczna woda, cena super. Podłączyliśmy do systemu odwróconej osmozy i wszystko działa bez zarzutów. Polecam każdemu, kto chce się cieszyć lepszym zdrowiem i samopoczuciem

Patrycja

Fajne opcje dopasowania temperatury i tego czy chce sie wode zwykla czy gazowana. Dobra pojemność, cena także, jak na takie mozliwosci i korzysci. Daje zupelnie inna jakość życia. Dobry stosunek ceny do jakosci. Bardzo polecam kazdemu!!!

Dawid

Nie da się obok tego dystrybutora przejść obojętnie. No po prostu klasa! Szukałem dystrybutora wody gazowanej już od jakiegoś czasu, ten wcześniej przetestował mój znajomy. Ja też się nie zawiodłem i mogę z czystym sercem polecić. Cena lepsza niż w przypadku innych urządzeń, a możliwości większe.

Kamil